Form mode manager (3.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Picture
et: Pilt

en: Create
et: Loo

en: Role name
et: Rolli nimi

en: Fields
et: Väljad

en: Position
et: Asukoht

en: Examples
et: Näited

en: - Any -
et: - Kõik -
