Form mode manager (3.0.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Picture
eu: Irudia

en: Create
eu: Sortu

en: Role name
eu: Zereginaren izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Position
eu: Kokapena

en: Examples
eu: Adibideak

en: - Any -
eu: -Edozein-
