Form mode manager (3.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Picture
fi: Kuva

en: Create
fi: Luo

en: Role name
fi: Roolin nimi

en: Fields
fi: Kentät

en: Position
fi: Sijoitus

en: Examples
fi: Esimerkit

en: - Any -
fi: - Kaikki -
