Form mode manager (3.0.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Picture
fr: Image

en: Create
fr: Créer

en: Role name
fr: Nom du rôle

en: Fields
fr: Champs

en: Links position
fr: Position des liens

en: Examples
fr: Exemples

en: - Any -
fr: - Tout -

en: Contributor
fr: Contributeur

en: Local Tasks
fr: Tâches Locales
