Form mode manager (3.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Picture
is: Mynd

en: Create
is: Stofna

en: Role name
is: Nafn hlutverks

en: Fields
is: Svæði

en: Position
is: Staðsetning

en: Examples
is: Dæmi
