Form mode manager (3.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Picture
it: Ritratto

en: Create
it: Crea

en: Role name
it: Nome del ruolo

en: Fields
it: Campi

en: Position
it: Posizione

en: Examples
it: Esempi

en: - Any -
it: - Qualsiasi -
