Form mode manager (3.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Picture
kk: Сүрет

en: Create
kk: Қосу

en: Role name
kk: Рөл атауы

en: Fields
kk: Өрістер
