Form mode manager (3.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು
