Form mode manager (3.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Picture
lv: Attēls

en: Create
lv: Izveidot

en: Role name
lv: Lomas nosaukums

en: Fields
lv: Lauki

en: Position
lv: Pozīcija

en: Examples
lv: Piemēri

en: - Any -
lv: - Jebkurš -
