Form mode manager (3.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Picture
ne: तस्विर

en: Create
ne: सिर्जना

en: Role name
ne: भूमिका नाम

en: Examples
ne: उदाहरण
