Form mode manager (3.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Picture
nn: Bilete

en: Create
nn: Lag

en: Fields
nn: Felt
