Form mode manager (3.0.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Picture
oc: Imatge

en: Create
oc: Crear

en: Role name
oc: Nom del ròtle

en: Fields
oc: Camps

en: Position
oc: Posicion

en: Examples
oc: Exemples

en: - Any -
oc: - Tot -
