Form mode manager (3.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Edit
fa: تدوین

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Picture
fa: تصویر

en: Create
fa: ایجاد

en: Role name
fa: نام نقش

en: Fields
fa: میدانها

en: Position
fa: موقعیت

en: - Any -
fa: - هر چیزی -
