Form mode manager (3.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Picture
ro: Imagine

en: Create
ro: Crează

en: Role name
ro: Numele rolului

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Position
ro: Poziție

en: Examples
ro: Exemple

en: - Any -
ro: - Oricare -
