Form mode manager (3.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Body
sk: Text

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Picture
sk: Obrázok

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Role name
sk: Názov kategórie používateľov

en: Fields
sk: Polia

en: Position
sk: Pozícia

en: Examples
sk: Príklady

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -
