Form mode manager (3.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Picture
sl: Slika

en: Role name
sl: Ime vloge

en: Position
sl: Položaj

en: - Any -
sl: - Vse -
