Form mode manager (3.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Picture
sq: Fotografia

en: Create
sq: Krijo

en: Role name
sq: Emri i rolit
