Form mode manager (3.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Picture
sv: Bild

en: Create
sv: Skapa

en: Role name
sv: Rollnamn

en: Fields
sv: Fält

en: Examples
sv: Exempel

en: - Any -
sv: - Alla -
