Form mode manager (3.0.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Picture
te: చిత్రం

en: Create
te: సృష్టించు

en: Role name
te: పాత్ర పేరు

en: Position
te: స్థానం

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
