Form mode manager (3.0.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: Create
vi: Tạo

en: Role name
vi: Tên vai trò

en: Fields
vi: Các trường

en: Position
vi: Vị trí

en: Examples
vi: Ví dụ

en: - Any -
vi: - Tất cả -
