Form mode manager (3.1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Picture
ast: Imaxe

en: Create
ast: Crear

en: Role name
ast: Nome del rol
