Form mode manager (3.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Picture
az: Şəkil

en: Create
az: Yaradıldı

en: Role name
az: Rol adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Position
az: Vəzifə

en: - Any -
az: - Hər hansı -
