Form mode manager (3.1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Picture
eo: Bildo

en: Create
eo: Kreu

en: Role name
eo: Rola nomo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Position
eo: Loko

en: Examples
eo: Ekzemploj
