Form mode manager (3.1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Picture
hy: նկար

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Role name
hy: Դերի անուն

en: Fields
hy: Դաշտեր
