Form mode manager (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Body
fr: Corps

en: content
fr: contenu

en: Picture
fr: Image

en: Create new account
fr: Créer un nouveau compte

en: Contributor
fr: Contributeur

en: Add @entity_type
fr: Ajouter un type d'entité @entity_type
