Form mode manager (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: content
tr: içerik

en: Picture
tr: Görsel

en: Create new account
tr: Yeni hesap oluştur

en: Add @entity_type
tr: @entity_type ekle
