Form mode manager (8.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Picture
hi: चित्र

en: Create
hi: बनाएँ

en: Position
hi: स्थान
