Form mode manager (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Body
no: Brødtekst

en: Edit
no: Rediger

en: Settings
no: Innstillinger

en: Picture
no: Bilde

en: Create
no: Opprett

en: Position
no: Posisjon

en: Contributor
no: Bidragsyter

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
no: Du har ikke opprettet noen innholdstyper enda. Gå til <a href="@create_content">siden for opprettelse av innholdstyper</a> for å legge til en ny innholdstype.
