Form mode manager (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Picture
ka: სურათი

en: Create
ka: შექმნა

en: Position
ka: პოციზია
