Form mode manager (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Picture
gl: Imaxe

en: Create
gl: Crear

en: Position
gl: Posición
