Form mode manager (8.x-1.4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
