Form mode manager (8.x-1.4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Body
af: Teks

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Picture
af: Prentjie

en: User
af: Gebruiker

en: Create
af: Skep
