Form mode manager (8.x-1.4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Picture
ku: وێنە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Create
ku: درووستکردن
