Form mode manager (8.x-2.0-rc3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Create
ja: 作成

en: Role name
ja: 役割名

en: Fields
ja: フィールド

en: Position
ja: ポジション

en: - Any -
ja: - すべて -
