Form mode manager (8.x-2.0-rc4) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Create
nl: Aanmaken

en: Role name
nl: Naam rol

en: Fields
nl: Velden

en: Position
nl: Positie

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Local Tasks
nl: Lokale taken

en: Edit as @form_mode
nl: Bewerken als @form_mode

en: Edit as @form_mode_name
nl: Bewerken als @form_mode_name

en: @op @name as @form_mode_label
nl: @op @name als @form_mode_label

en: There is no @entity_type yet.
nl: Er is nog geen @entity_type.
