Form Mode Routing (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Path
hr: Putanja

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: State
hr: Država

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
