Form Mode Routing (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Path
pt: Caminho

en: Custom
pt: Personalizado

en: State
pt: Estado

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre
