Form Mode Routing (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: State
th: รัฐ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ
