Form Mode Routing (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Path
de: Pfad

en: Url
de: URL

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: State
de: Status

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Machine name
de: Systemname

en: About
de: Über

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.

en: Form Mode
de: Formularmodus
