Form Mode Routing (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: Url
is: Vefslóð

en: Custom
is: Sérsniðið

en: State
is: Fylki

en: About
is: Um
