Form Mode Routing (8.x-1.2) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Delete
no: Strika

en: Path
no: Leið

en: Url
no: Leinki

en: Custom
no: Sergjørt

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: About
no: Um
