Form Mode Routing (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Path
sl: Pot

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
