Form Mode Routing (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Path
sk: Cesta

en: Custom
sk: Vlastná

en: State
sk: Stav

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
