Form Mode Routing (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Path
ro: Cale

en: Url
ro: URL

en: Custom
ro: Personalizat

en: State
ro: Status

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre
