Save Form State (2.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: Other
az: Digər

en: User login
az: Loqin

en: Reset password
az: Şifrəni sıfırlamaq
