Save Form State (2.0.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Form ID
fr: Identifiant (ID) du formulaire

en: Other
fr: Autre

en: User login
fr: Connexion utilisateur

en: Reset password
fr: Réinitialiser le mot de passe

en: Form IDs
fr: Identifiants des formulaires
