Save Form State (2.0.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Other
hr: Ostalo

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Reset password
hr: Poništi lozinku
