Save Form State (2.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Other
lv: Citi

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Reset password
lv: Atjaunot paroli
