Form #States configs (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم
