Form #States configs (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Form ID
hr: ID obrasca
